Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl 

A A A

W dniach 25-27 maja br. w Łodzi w hotelu „Ambasador” odbył się centralny finał XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.W Olimpiadzie uczestniczyło 32 finalistów z 16 województw w dwóch kategoriach I-( uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów) oraz II-(szkół ponadgimnazjalnych).

Pierwszego dnia odbyła się integracja uczestników a następnie pisali test wiedzy składający się ze 100 pytań. Następnego dnia odbyli egzamin z pierwszej pomocy. Finaliści mieli za zadanie jak najlepiej wykonać schemat podstawowego podtrzymywania życia (resuscytacji krążeniowo-oddechowej) oraz udzielić pomocy poszkodowanemu z urazem na pozorowanej scence. Od rana trwały też prezentacje akcji prozdrowotnych. Po zsumowaniu punktów za test, prezentację akcji prozdrowotnej i udzieleniu I pomocy na uroczystym podsumowaniu Olimpiady okazało się ,że uczeń naszej szkoły Kamil Wilk z II a znalazł się wśród najlepszych zajmując VII miejsce w swojej kategorii. Kamilowi gratulujemy

IMG_0759
IMG_0764
IMG_0767
IMG_0775
IMG_0778
IMG_0779
IMG_0781
IMG_0784

Programy - Projekty

insta.ling
Szkoła z klasą
Radosna Szkoła
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk