Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl 

A A A

Już po raz dziewiąty w siedzibie Ogniska Pracy Pozaszkolnej przy ul. Mazowieckiej odbył się Powiatowy Maraton Artystyczny OPP. Miło nam poinformować, iż w konkursie piosenki, w swojej kategorii pierwsze miejsce zdobyła Julia Pawlak, uczennica klasy III b Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy. Julia brawurowo wykonała piosenkę "Dworzec" z repertuaru Maryli Rodowicz. Gratulujemy sukcesu!

Występ Julii:

https://www.youtube.com/watch?v=ItC72z1mkYc

Julia_Pawlak
Julia_Pawlak_Dyplom

Programy - Projekty

insta.ling
Szkoła z klasą
Radosna Szkoła
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk