Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl 

A A A

„Torby i torebki plastikowe, targane przez wiatr rozprzestrzeniły się po całym kraju od Bałtyku do Tatr; tutaj więc apel do wszystkich ludzi mam: do dzieci , mężczyzn i naszych dam
by foliówek nie kupowali tylko –ekologicznych toreb używali.”

Pod takim apelem odbywała się przez cały tydzień w naszej szkole akcja prozdrowotna „Zamień foliówkę na materiałówkę .W ramach akcji w poniedziałek 5 lutego w klasie Ia odbyła się wymiana foliówek na torby materiałowe ,które otrzymaliśmy z Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Kołobrzeg. W środę 7 lutego uczniom klasy IIa gimnazjum pokazana została prezentacja. Po prezentacji wszyscy chętnie brali materiałówki tym razem otrzymane od Wojewódzkiego Urzędu .W piątek 9 lutego na zakończenie akcji na długiej przerwie odbył się pokaz mody „Do twarzy mi z materiałówką”. Pokaz przygotowany został przez Panią Agatę Kaczmarek a wystąpili w nim uczniowie klasy I a, Ib ,IIa i VIIb

Szkolny opiekun PCK: Anna Reszczyńska

IMG_0010
IMG_0944
IMG_0978
IMG_0987
IMG_2558
IMG_2566

Programy - Projekty

insta.ling
Szkoła z klasą
Radosna Szkoła
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk