Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl 

A A A

Uczennice klasy VII A: Weronika Bętkowska, Hanna Danilewicz, Dagmara Lewandowska-Trochimowicz i Julia Michalak zdobyły nagrodę za rozwiązanie konkursu w gazecie „Przekrój”. A wszystko zaczęło się od tego, że nauczycielka języka polskiego i fanka „Przekroju” – pani Aleksandra Janowska – postanowiła wysłać do gazety efekt pracy na lekcji w/w uczennic.

Konkurs polegał na uzupełnieniu „dymków” w historii rysunkowej Marka Raczkowskiego – głównego rysownika gazety. Udało się! Dziewczyny otrzymały roczną prenumeratę „Przekroju”. Czytajcie „Przekrój”, bo jest ciekawy, intrygujący, wciągający i mądry. 

Programy - Projekty

insta.ling
Szkoła z klasą
Radosna Szkoła
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk