Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy

Odwiedza nas 282 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl 

A A A

WIELKI SUKCES UCZNIÓW
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W KOŁOBRZEGU.
„Szachiści na medal”.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu wzięli udział w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach – drużynowych – dziewcząt i chłopców, zdobywając zaszczytne III miejsce. Finał odbył się 14 grudnia 2017 r. w Szczecinie. Drużyna z Kołobrzegu w składzie: Julia Nowicka, Agata Mycio, Kamil Uglis i Marcel Gajkowski dzielnie walczyła i osiągnęła sukces. Gratulujemy medalu i życzymy sukcesów. Opiekunem zespołu była p. Teresa Rutkowska.

a
aa

Programy - Projekty

insta.ling
Szkoła z klasą
Radosna Szkoła
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk