Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl 

A A A

20 października 2017 r. w Koszalinie odbył się finał diecezjalnego konkursu "Mój Kościół na Pomorzu". Konkurs ten ma już czternastoletnią tradycję. Jury nagrodziło uczniów, którzy przedstawili swoje świątynie w formie rysunku, malarstwa, fotografii lub makiety.


W tym roku przesłano 770 prac z całej diecezji, mimo takiej konkurencji dwie uczennice naszej szkoły otrzymały tytuł laureata - Kinga Wesołek z kl. 7c szkoły podstawowej oraz Natalia Brelik z kl.II b gimnazjum.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych!

Kinga
Natalia

Programy - Projekty

insta.ling
Szkoła z klasą
Radosna Szkoła
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk