Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy

Odwiedza nas 396 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl 

A A A

28 września 2017r. siódmoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu wzięli udział w XVII Zachodniopomorskim Festiwalu Nauki. Festiwalowe spotkania  odbyły się w obiektach  Politechniki Koszalińskiej.

Z bogatej oferty wybraliśmy wykład o ptakach wokół nas, pokaz świateł laserowych z efektami specjalnymi,chemiczną kuchnię i świat zapachów. Przebojem okazał się pokaz świateł laserowych,ponieważ  uczestnicy bardzo żywo reagowali na  niesamowity spektakl. Interesująca była również obserwacja działania drukarki 3D, na naszych oczach powstawał klosz do lampy.
Uczniowie i opiekunowie przekonali się, że świat nauki jest fascynujący, tajemniczy i inspirujący. Już planujemy kolejne spotkania z nauką.

lasery1
lasery2
lasery3
lasery4
lasery5
lasery6
lasery7
lasery8
lasery9


 

Programy - Projekty

insta.ling
Szkoła z klasą
Radosna Szkoła
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk