Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy

Odwiedza nas 113 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl 

A A A

W dniach 06-19.09.2017 roku odbył się konkurs plastyczny " Polacy mają serce ". Konkurs był zorganizowany dla uczniów Szkół Podstawowych w ramach obchodów Światowego Dnia Serca 2017 przez : Stowarzyszenie Serce-Sercu, Regionalny Szpital w Kołobrzegu oraz Oddział Rejonowy PCK w Kołobrzegu. 


Konkurs miał na celu promocję profilaktyki i leczenia chorób serca oraz zdrowego trybu życia wśród uczniów poprzez działalność plastyczną. Jury powołane przez organizatora wyłoniło laureatów konkursu w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz IV-VII. 
Nie udało się nam zdobyć miejsca na podium, ale wyróżnienia otrzymały trzy uczennice z klasy VII c: 
Julia Kopryk
Kinga Wesołek
Klaudia Chlebowska 
Gratuluję ! 
Opiekun konkursu: Anna Reszczyńska

Programy - Projekty

insta.ling
Szkoła z klasą
Radosna Szkoła
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk