Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy

Odwiedza nas 168 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl 

A A A

Już po raz szósty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obozie językowym „Euroweek – szkoła liderów”. Ten wyjazd różnił się od poprzednich, ponieważ trwał nie pięć a siedem dni. W czasie obozu uczniowie odwiedzili niezwykle urokliwą stolicę Czech.

Pozostałe dni wypełniły intensywne warsztaty językowe pod okiem sympatycznych wolontariuszy z różnych stron świata. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania ciekawych prezentacji multimedialnych dotyczących krajów, z których pochodzili wolontariusze. Bardzo często pracowali w grupach pokonując nieśmiałość i barierę językową. Warsztaty dały ponadto możliwość pokazania siebie i swoich zdolności podczas „Talent show”. To były bardzo intensywne, pełne niezapomnianych wrażeń dni.
Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie wyjazdy.
W warsztatach udział wzięli:
Julia Hynda, Julia Grzankowska, Karolina Jaroszewska, Oliwia Matuk, Eryka Klimowska, Agata Klimczak, Aleksandra Sienkiewicz, Aleksandra Wąsowicz, Aleksandra Wysocka, Kaja Piotrowska, Kacper Woźniak, Mikołaj Walentynowicz, Mateusz Łuczak, Adrian Wiśniewski, Eryk Szustek, Jakub Czekalski, Bartosz Zagozdon, Miron Dembski, Jakub Żelazny, Marcel Gajkowski, Kamil Wilk, Aleksandra Grotnik, Joanna Batorska, Hanna Pienierska, Zuzanna Markwart, Katarzyna Czajka, Weronika Gutkowska, Mateusz Cwyl.
Uczniami opiekowały się panie: Izabela Juszko. Mirosława Konopnicka i Barbara Szafrańska.

wyjazd
wyjazd2
wyjazd3
wyjazd4
wyjazd5
wyjazd6
wyjazd7
wyjazd8
wyjazd9

Programy - Projekty

insta.ling
Szkoła z klasą
Radosna Szkoła
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk