Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: gim3.kolobrzeg@interia.pl

XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania trwa…  Jak zachęcić do czytania w niebanalny sposób?
Na to pytanie odpowiedzieli uczniowie klasy 2a, którzy w poniedziałkowy poranek skupili na sobie uwagę mieszkańców naszego miasta oraz turystów.

Uczniowie ozdobili bulwar nad Parsętą cytatami z książek najwybitniejszych autorów, wspierając w ten sposób rozwój czytelnictwa i wzbudzając zainteresowanie książką.
„Oczytany Kołobrzeg” to kolejna akcja promująca czytelnictwo zorganizowana przez uczniów Gimnazjum nr 3. Projekt wykonany został z okazji XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom w ramach programu Czytająca Szkoła.

Opiekun: Jaśmina Wacko

IMG_3666male