Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl 

A A A

07.06.2017 roku uczniowie klasy II e oraz II f wraz z wychowawcami - nauczycielami biologii: Anną Reszczyńską oraz Krystyną Jodłowską wzięli udział w IV Międzynarodowym Forum Ekologicznym i Targach EKO KOŁOBRZEG 2017.

Podczas Targów Eko Kołobrzeg 2017 było zaplanowanych szereg atrakcji, m.in. warsztaty ekologiczne, gry, zabawy, konkursy, animacje, ścieżki ekologiczne, które miały na celu propagowanie postaw ekologicznych.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach ekologicznych: recykling w sztuce i ekologiczna ulica, podczas których doskonale się bawili.

aniaforum1
aniaforum2
aniaforum3

Programy - Projekty

insta.ling
Szkoła z klasą
Radosna Szkoła
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk