Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: sekretariat@sp7kg.pl 

A A A

W dniu 8 czerwca w murach naszej szkoły odbyła się II edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Parlamencie Europejskim. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem deputowanego do PE pana profesora Dariusza Rosatiego, który ufundował atrakcyjne nagrody.

W konkursie wzięło udział siedem szkół z naszego miasta. Grupa reprezentująca naszą szkołę : Eryka Klimowska (II A), Marysia Zalewska (III A ), Jędrzej Kuźniewicz (III C ) i Wojtek Kabaciński (III C ) zajęła I miejsce. Poza prof. Rosatim z uczniami spotkała się pani Anna Mieczkowska - członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz wicestarosta kołobrzeski pan Mirosław Tessikowski. Pomysłodawcami i organizatorami konkursu byli : nauczyciel historii Dawid Kabaciński oraz nauczyciel języka angielskiego Agnieszka Guga.

dawid1
dawid1male
dawid2
dawid3
dawid4
dawid5
dawid6

Programy - Projekty

insta.ling
Szkoła z klasą
Radosna Szkoła
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk