W dniu 8 czerwca w murach naszej szkoły odbyła się II edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Parlamencie Europejskim. Konkurs odbył się pod honorowym patronatem deputowanego do PE pana profesora Dariusza Rosatiego, który ufundował atrakcyjne nagrody.

W konkursie wzięło udział siedem szkół z naszego miasta. Grupa reprezentująca naszą szkołę : Eryka Klimowska (II A), Marysia Zalewska (III A ), Jędrzej Kuźniewicz (III C ) i Wojtek Kabaciński (III C ) zajęła I miejsce. Poza prof. Rosatim z uczniami spotkała się pani Anna Mieczkowska - członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz wicestarosta kołobrzeski pan Mirosław Tessikowski. Pomysłodawcami i organizatorami konkursu byli : nauczyciel historii Dawid Kabaciński oraz nauczyciel języka angielskiego Agnieszka Guga.

dawid1
dawid1male