Aktualności

W dniach 9 – 15 czerwca 2018 wzięliśmy udział w wycieczce szkolnej do Zakopanego. Przez tydzień czasu chodziliśmy intensywnie po Tatrach przecierając najbardziej znane szklaki. Zdobyliśmy Giewont (1.894 m n.p.m.), przeszliśmy przez Dolinę Strążyską, Dolinę Małej Łąki i Dolinę Białego.

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

22 czerwca (piatek )

Klasy I szkoły podstawowej - sala nr 12 - godzina 8.00

Klasy VII szkoły podstawowej i II gimnazjum - sala gimnastyczna- godzina 12.00

Klasy III gimnazjum - sala gimnastyczna - godzina 10.00

Uczennice naszej szkoły Zosia Pryć z klasy 1a oraz Oliwia Świtlicka z klasy VIIb zostały laureatkami finału konkursu recytatkrskiego "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne" w Koszalinie. Gratulujemy wspaniałego sukcesu.

Weronika Ziąbka z klasy 1b zajęła III miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II Wielki Patriota”. Serdecznie gratulujemy Werci i życzymy, żeby rozwijała swoją pasję i talent

talent

Dnia 5 czerwca uczniowie klasy 1a wystąpili przed swoimi rodzicami recytując wiersze, śpiewając piosenki i grając na instrumentach.W ten sposób pragnęli podziękować swoim rodzicom za serce , miłość i trud włożony w ich wychowanie. Po występach uczniowie wręczyli rodzicom własnoręcznie wykonane obrazki.Na koniec był poczęstunek.

W piątek, 8 czerwca w murach naszej szkoły odbyła się III edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Parlamencie Europejskim. W konkursie wzięli udział uczniowie z sześciu szkół: Szkoły Podstawowej we Wrzosowie, Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 4, Szkoły Podstawowej nr 8, Gimnazjum nr 2 i oczywiście Szkoły Podstawowej nr 7, którą reprezentowały uczennice: Eryka Klimowska (III A) i Kinga Bączkowska (III C).

Dnia 4 czerwca uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w Dniu Dziecka zorganizowanym przez rodziców na boisku Orlik w Budzistowie. Było wspaniale.Mnóstwo wspaniałej zabawy przy muzyce, konkursów i radości. Był również poczęstunek. Pogoda również nam dopisała.

Wielu uczniów z klas pierwszych wzięło udział w konkursie plastycznym "
Moja zakładka do książki. Dzisiaj otrzymaliśmy wyniki tego konkursu. Oto osoby nagrodzone:

Zebraliśmy ponad 3000 zł ! Na festynie z okazji Dnia Dziecka kwestowaliśmy na rzecz kołobrzeskiego Hospicjum. Zebraliśmy 3611, 54 PLN !!!!! Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy wsparli naszą kwestę i gościli na naszym festynie: - Sandra Cygan - Super Dario - Straż Graniczna - Klub Motocyklowy Voyager - VSDS - uczniom - rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie i organizację !

ZDJĘCIA Z FESTYNU

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że dla wszystkich naszych uczniów przystępujących do międzynarodowego egzaminu TELC B1 z języka angielskiego, jego wynik okazał się sukcesem. Zdali wszyscy i to rewelacyjnie. Gratulujemy!!! Jednocześnie wierzymy, że ten pierwszy pozytywnie zakończony etap, stanowił będzie motywację do dalszej nauki - wszak języka uczymy się całe życie.

25 maja 2018 r. uczniowie naszej szkoły wybrali Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2018/2019 Tymona Sadowskiego (146 głosów), Zastępcą Przewodniczącego Zuzannę Mądry (87 głosów), a Sekretarzem Samorządu Uczniowskiego -Wiktora Łangowskiego (69 głosów).

W skład zarządu weszły również natępujące osoby: Kinga Wesołek, Filip Wyszkowski i Pola Rapacz.

Wszystkim życzymy wiele energi, pomysłów i radości z nowych zadań.