ZMIANA KONTA RADY RODZICÓW
BANK Pekao S.A. 26 1240 6508 1111 0010 8347 6836

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2014, poz. 811) oraz Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 lipca 2014 r. w sprawie udzielania dotacji celowej na wyposażenie szkół w podręczniki, materiały edukacyjne i materiały ćwiczeniowe (Dz. U. 2014, poz. 901) w podręczniki do religii lub etyki uczniowie zaopatrują się we własnym zakresie.

WYPRAWKA DLA UCZNIA KLASY PIERWSZEJ
1 .1 blok  techniczny A4
2 .1 blok rysunkowy A4
3. Blok rysunkowy A3
4. Wycinanki (papier kolorowy)
5. Kredki świecowe „ Bambino”
6. Kredki pastele
7. Plastelina
8. Farby plakatowe i akwarele
9. 2 pędzelki cienki i gruby
10. Podkładka , ściereczka , kubek

Uczeń klasy 1a *Patryk Smaruj* otrzymał *wyróżnienie* w międzyszkolnym konkursie " Gry matematyczne",który polegał na stworzeniu gry matematycznej. Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową nr 5.
Gratulujemy Patrykowi i życzymy dalszych sukcesów.

20180621_112705

Uwaga! Uwaga!

Uczniowie przyszłych klas pierwszych i Rodzice!
Serdecznie zapraszamy na spotkanie integracyjne, które odbędzie się 30 sierpnia 2018 r. (czwartek)
o godzinie 16.00.

Organizowany na początku czerwca festyn okazał się sukcesem. Za zebrane podczas festynu pieniądze zakupiliśmy 23 (!!!) kartony rękawiczek nitrylowych, niezbędnych do codziennej opieki nad pacjentami.

W dniach 9 – 15 czerwca 2018 wzięliśmy udział w wycieczce szkolnej do Zakopanego. Przez tydzień czasu chodziliśmy intensywnie po Tatrach przecierając najbardziej znane szklaki. Zdobyliśmy Giewont (1.894 m n.p.m.), przeszliśmy przez Dolinę Strążyską, Dolinę Małej Łąki i Dolinę Białego.

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

22 czerwca (piatek )

Klasy I szkoły podstawowej - sala nr 12 - godzina 8.00

Klasy VII szkoły podstawowej i II gimnazjum - sala gimnastyczna- godzina 12.00

Klasy III gimnazjum - sala gimnastyczna - godzina 10.00

Uczennice naszej szkoły Zosia Pryć z klasy 1a oraz Oliwia Świtlicka z klasy VIIb zostały laureatkami finału konkursu recytatkrskiego "Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne" w Koszalinie. Gratulujemy wspaniałego sukcesu.

Weronika Ziąbka z klasy 1b zajęła III miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym „Jan Paweł II Wielki Patriota”. Serdecznie gratulujemy Werci i życzymy, żeby rozwijała swoją pasję i talent

talent

Dnia 5 czerwca uczniowie klasy 1a wystąpili przed swoimi rodzicami recytując wiersze, śpiewając piosenki i grając na instrumentach.W ten sposób pragnęli podziękować swoim rodzicom za serce , miłość i trud włożony w ich wychowanie. Po występach uczniowie wręczyli rodzicom własnoręcznie wykonane obrazki.Na koniec był poczęstunek.