Aktualności

Natalia Brelik, uczennica klasy IIb otrzymała wyróżnienie i mikołajkowy prezent, w konkursie pn. „Pocztówka z Wakacji”, zorganizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty panią Magdalenę Zarębską – Kuleszę. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 6 grudnia w Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Gratulujemy Natalce i życzymy dalszych sukcesów.

W niedzielę 10 grudnia odbył się w Kołobrzegu "Mikołajkowy Turniej Szachowy" , w którym wziął udział uczeń klasy Ia Adam Szczygielski. Adaś w tym turnieju zajął trzecie miejsce w kategorii do lat 10. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

6 grudnia tradycyjnie jest świętowany w naszej szkole.Na nasze pociechy czeka w tym dniu wiele atrakcji. Jest on pełen radości i wspaniałej zabawy. Najcudowniej jest gdy Mikołaj zostawi niespodziewanie wspaniałe prezenty. Tak własnie było w klasie Ia.

Klasa VII A otrzymała piękne i wymarzone prezenty. Mikołaj szczodrą ręką rozdawał upominki wszystkim grzecznym dzieciom. Radości było co niemiara.

W środę 29 listopada w Zespole Szkół Hotelarsko - Gastronomicznych odbył się V Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej " I can sing" 2017, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3. Uczennica klasy Ia  Zosia Pryć   zaśpiewała " Deszczową piosenkę" za którą  otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

W dniu 01.12.2017 roku odbyła się Olimpiada Wiedzy o Hiv i Aids zorganizowana przez Zarząd Rejonowy PCK w Kołobrzegu.
Naszą szkołę reprezentowały 4 osoby: Jan Cieniuch, Zuzanna Dudek z klasy VII b oraz Kamil Wilk i Marcel Gajkowski z klasy II a gimnazjum.

29 listopada 2017r. (środa) o godz. 10.00 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu ul. Łopuskiego 13 odbył się V Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej „I can sing”. Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich w Kołobrzegu. I miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyła nasza uczennica Pola Rapacz z klasy VII C. Gratulujemy!

Dzisiaj w czwartek 30 listopada uczniowie klasy 1a zorganizowli klasowe Andrzejki. Każdy mógł powróżyć sobie, co czeka go w przyszłości. Nie obyło się również bez lania wosku. Rodzice spisali się na medal, bo to im dzieci zawdzięczają taką wspaniałą zabawę i poczęstunek.

W poniedziałek, 27 listopada 2017 r., nasi pierwszoklasiści wspólnie z najstarszymi (uczniami z klasy 3a) celebrowali drugie śniadanie. Było zdrowo i kolorowo. Mniam...
Opiekunowie: E. Ponikiewska, A. Kaczmarek, J. Wacko

W piątek 24 listopada uczniowie klasy 1a wysłuchali pogadanki o higienie i obejrzeli prezentację pani pielęgniarki.