Aktualności

12 X rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Znakomicie spisali się uczniowie naszej szkoły. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wygrali swoje biegi , zdobywając Mistrzostwo Powiatu oraz awansując do finału wojewódzkiego , który zostanie rozegrany 19 X w Tychowie.

Dzisiaj 12 października 2017 r. uczniowie klasy Ia wzięli udział w akcji "Wielkie sadzenie roślin 2017 r." Uczniowie z wielką chęcią zabrali się do pracy.

Informujemy, że uruchamiamy zapisy dla uczniów chętnych do przystąpienia do egzaminu językowego TELC. Egzamin będzie odbywał się na poziomie B1, więc skierowany jest przede wszystkim do uczniów klas III z rozszerzonym językiem angielskim. Pozostali uczniowie mogą przystąpić do egzaminu po uzyskaniu akceptacji nauczyciela języka angielskiego.
Zapisy potrwają do 10 listopada 2017.
Uczniowie chętni proszeni są o zgłaszanie się do p. Izabeli Juszko.
Jakiekolwiek dodatkowe pytania prosimy kierować przez dziennik internetowy do p. I. Juszko.

W czwartek 5.10.2017 r. uczniowie klas IA I IB Szkoły Podstawowej nr 7 uczestniczyli w wycieczce do ogrodów Horulus w Dobrzycy.Dzieci mogły podziwiać piękne ogrody i ich jesienne barwy.

Dzisiaj 10 października uczniowie klasy Ia znaleźli się w Krainie Rondelkolandii. Każde dziecko przyniosło zdrowe produkty, z których wykonało smakowite i pomysłowe kanapki i nie tylko. Pracujących uczniów odwiedziła pani dyrektor oraz pielęgniarka szkolna.

Serdecznie zapraszamy wszystkich

pracowników szkoły i emerytów

na uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej,

który odbędzie się w piątek (13 października 2017 r. w sali 12)

o godzinie 14.00

O bezpieczeństwie nigdy za dużo. Dzisiaj uczniowie klasy Ia Szkoły Podstawowej nr 7 uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami policji. Panowie pomogli utrwalić dzieciom zasady bezpieczeństwa w rożnych sytuacjach. W ramach zajęć każde dziecko otrzymało opaskę odblaskową i poradnik rowerzysty.
Wych. Ewa Ponikiewska

28 września 2017r. siódmoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu wzięli udział w XVII Zachodniopomorskim Festiwalu Nauki. Festiwalowe spotkania  odbyły się w obiektach  Politechniki Koszalińskiej.

Długo przyszło nam czekać na ogłoszenie wyników Konkursu multimedialnego " Z Syberii do Polski" zorganizowanego przez RCK w Kołobrzegu
pod PATRONATEM HONOROWYM ZACHODNIOPOMORSKIEGO KURATORA OŚWIATY I WYCHOWANIA w Szczecinie.

W NASZEJ ŚWIETLICY
W naszej świetlicy jest zabawnie ,
czas nam przyjemnie upływa.
Chwile szybko mijają

W dniach 06-19.09.2017 roku odbył się konkurs plastyczny " Polacy mają serce ". Konkurs był zorganizowany dla uczniów Szkół Podstawowych w ramach obchodów Światowego Dnia Serca 2017 przez : Stowarzyszenie Serce-Sercu, Regionalny Szpital w Kołobrzegu oraz Oddział Rejonowy PCK w Kołobrzegu.