Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: gim3.kolobrzeg@interia.pl

Aktualności

Spotkanie z rodzicami uczniów klas I Szkoły Podstawowej nr 7 odbędzie się 28.08.2017r. o godz. 16.00

Prosimy o obecność.

Wniosek o przyjęcie dziecka do świetlicy znajduje się w dziale DOKUMENTY > DOKUMENTY RÓŻNE

Dnia 23 czerwca 2017 r. o godz. 9.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 dla klas I i II. Apel rozpoczęła Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Ola Dudkiewicz, potem zabrała głos Pani Dyrektor Ewa Paśka-Koschel,  następnie zaproszeni goście: Pan Romuald Kociuba Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Albert Zygowski. Wręczono nagrody uczniom wyróżniającym się w nauce, sporcie i za 100% frekwencji.

WSZYSTKIE  DZIECI PRZYJĘTE DO VII KLASY NA ROK SZKOLNY 2017/2018 PROSIMY O DOSTARCZENIE ORYGINAŁU ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA VI KLASY DO 29.06. (t.j. CZWARTEK) DO GODZ.9-TEJ.

Uczniowie klas trzecich przekazali kwotę 879 zł pozostałą z organizacji balu gimnazjalnego na potrzeby Hospicjum Domowego w Kołobrzegu. 20.06.2017 r. uczennice wraz z przedstawicielem rodziców przekazały czek na ręce pracowników placówki.

"Środowiskowy program profilaktyki jako systemowe rozwiązania w środowisku lokalnym ukierunkowane na wspomaganie ucznia w radzeniu sobie z trudnościami zagrażającymi prawidłowemu rozwojowi i zdrowemu życiu."

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

odbędzie się 23 czerwca 2017r. na sali gimnastycznej

godzina 9.00 - klasy I i II

godzina 11.00 - klasy III

XVI Ogólnopolski Tydzień Czytania trwa…  Jak zachęcić do czytania w niebanalny sposób?
Na to pytanie odpowiedzieli uczniowie klasy 2a, którzy w poniedziałkowy poranek skupili na sobie uwagę mieszkańców naszego miasta oraz turystów.

Uczniowie naszej szkoły już po raz trzeci prowadzili stoisko "Książka za książkę" podczas festynu w Przedszkolu Miejskim nr 10.

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom to największe doroczne święto w ramach, trwającej nieprzerwanie od 2001 roku, kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.
W naszej szkole wydarzenie to zainaugurowały uczennice klasy 2a, które promowały czytelnictwo w Przedszkolu Miejskim nr 10.

Nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję masowego czytania „JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM”, promującej czytelnictwo i biblioteki szkolne. Organizatorem akcji była redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole”, która zaprosiła do udziału w akcji ustanawiającej rekord czytania książek w jednym momencie w całej Polsce.

07.06.2017 roku uczniowie klasy II e oraz II f wraz z wychowawcami - nauczycielami biologii: Anną Reszczyńską oraz Krystyną Jodłowską wzięli udział w IV Międzynarodowym Forum Ekologicznym i Targach EKO KOŁOBRZEG 2017.