Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu
Rekrutacja 2017/2018

Nasze profile 2017/2018:

Euro Ekstraklasa

Lubisz sportowe emocje? Ineresujesz się koszykówką i chcesz rozwijać tę pasję? Wiesz zatem, że tak jak wybitni sportowcy, biegły angielski jest tak samo ważny jak piłka w grze. Dołącz zatem do naszej Euro Ekstraklasy! Ciesz się nauką i sportem w nowym wymiarze.

Klasa o profilu piłkarskim

Coś dla miłośników piłki nożnej - 6 godzin wychowania fizycznego w tygodniu, zajęcia prowadzone przez profesjonalnych trenerów z Kotwicy Kołobrzeg.

Klasa biologiczno - chemiczna

Jeśli przyroda i człowiek stanowią dla Ciebie zagadkę, w tej klasie możesz ją rozwiązać. Będziesz ekseperymentował, oglądał świat przez mikroskop, zgłębiał tajniki pracy laboratorium.

Klasa matematyczno - informatyczna

Lubisz informatykę? Matma nie ma przed Tobą tajemnic? Chcesz rozwijać swoje pasje? Rozpocznij naukę w klasie matematyczno - informatycznej. U nas zgłębisz tajniki wielu programów, nauczysz się tworzyć grafikę, animację i filmy. A może chcesz blogować? Nie ma problemu, nauczysz się i tego. Będziesz łamał głowę ucząc się technik algorytmicznych. Kodowanie jest przecież modne. Zwiększoną ilość godzin z matematyki poświęcisz między innymi na pracę z programem Geogebra i Excel. Dla prawdziwych twardzieli mamy zadania nieelementarne. Zajęcia odbywają się zawsze w salach multimedialnych.

Klasa ogólna z rozszerzonym językiem angielskim

Klasa językowa, to 5 godzin języka angielskiego w tygodniu. Wdrażamy English Adventure- innowację w nauczaniu języka angielskiego. English Adventure = więcej wiadomości, więcej ćwiczeń kształcących wszystkie sprawności językowe. Pracujemy z programem do szybkiej i skutecznej nauki słówek Insta.Ling
Wykorzystujemy w nauczaniu platformę edukacyjną Kuaderno - więcej angielskiego w dowolnym czasie! Bierzemy udział w warsztatach językowych w Długopolu Zdroju. Zajęcia prowadzone przez wolontariuszy z różnych stron świata pozwalają polubić angielski i pokonać barierę językową.

NOWOŚĆ- TELC - The European Language Certificates

Od 2017/2018 roku nasi uczniowie będą mogli przystąpić do międzynarodowego egzaminu językowego TELC sprawdzającego poziom znajomości języka. Przyznawany bezterminowo certyfikat TELC, uznawany przez kraje UE, stwarza uczniom możliwość kształcenia na terenie UE, bez konieczności zdawania dodatkowych egzaminów językowych.

Klasa ogólna

Klasa bez profilowania.