Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy w Kołobrzegu

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do zapisywania dzieci do klas :
• I (rocznik 2011) także do klasy o profilu akrobatyki sportowej;
• IV (rocznik 2008, 2009) ;
• VII (rocznik 2005).
W roku szkolnym 2018/2019 planujemy utworzyć klasę VII ze zwiększoną liczbą godzin języka angielskiego oraz klasę ze zwiększoną liczbą godzin matematyki.

Klasa ogólna z rozszerzonym językiem angielskim

Klasa językowa, to 5 godzin języka angielskiego w tygodniu. Wdrażamy English Adventure- innowację w nauczaniu języka angielskiego. English Adventure = więcej wiadomości, więcej ćwiczeń kształcących wszystkie sprawności językowe. Pracujemy z programem do szybkiej i skutecznej nauki słówek Insta.Ling
Wykorzystujemy w nauczaniu platformę edukacyjną Kuaderno - więcej angielskiego w dowolnym czasie! Bierzemy udział w warsztatach językowych w Długopolu Zdroju. Zajęcia prowadzone przez wolontariuszy z różnych stron świata pozwalają polubić angielski i pokonać barierę językową.

NOWOŚĆ- TELC - The European Language Certificates

Od 2017/2018 roku nasi uczniowie będą mogli przystąpić do międzynarodowego egzaminu językowego TELC sprawdzającego poziom znajomości języka. Przyznawany bezterminowo certyfikat TELC, uznawany przez kraje UE, stwarza uczniom możliwość kształcenia na terenie UE, bez konieczności zdawania dodatkowych egzaminów językowych.