Gimnazjum nr 3 im. Zjednoczonej Europy

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

ul. Okopowa 1a | Kołobrzeg | tel./fax: +48 94 35 211 41 | email: gim3.kolobrzeg@interia.pl 

A A A
Zajęcia pozalekcyjne w II semestrze roku szkolnego 2016/2017
 

LP

Nauczyciel

Nazwa zajęć

Termin

1.

Bieniak Agnieszka

Nauka akopaniamentu na gitarze

wtorek 15:30- 16:16
czwartek 14:30 - 15:15

2.

Bobrek Krystyna

wychowanie komunikacyjne

poniedziałek 13:30 - 16:00

3.

Bugajak Grażyna

koło fizyczne

piątek 14:30 - 15:15

4.

Fiedosewicz Anna

Poradnictwo dla uczniów, wychowawców, rodziców

 

środa 16:30 - 17:15 

piątek 11:30 - 12:15 

5.

Grotto Małgorzata

Poradnictwo dla uczniów, wychowawców, rodziców

poniedziałek 15:30- 16:15 

wtorek 15:30 - 16:15 

6.

Gryczka Andrzej

sks - koszykówka chłopców

poniedziałek 18:45- 20:15

7.

Gryń Joanna

koło plastyczne

czwartek 15:15- 16:45

koło historyczne

8.

Jamrożek Adam

zajęcia wyrównawcze i konsultacje z j.niemieckiego

poniedziałek 14:30- 16:00

9.

Jankowska-Sabara Beata

zajęcia wyrównawcze z chemii

wtorek 14:30 - 16:00

konsultacje z chemii

10.

Janowska Agnieszka

zajęcia wyrównawcze z j.angielskiego - I

czwartek 14:30 - 16:00

11..

Janowska Aleksandra

zajęcia wyrównawcze z j.polskiego

środa 15:15 - 16:00

czwartek 14:30 - 15:15

12.

Jędrzejewska Luiza

konsultacje z informatyki

środa 14:30 - 16:00

zajęcia wyrównawcze z chemii

środa 14:30 - 16:00

13.

Jodłowska Krystyna

koło biologiczne

środa 14:30- 16:00

14.

Juszko Izabela

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego, przygotowanie do egzaminu

wtorek 17:00 - 18:30

15.

Kabaciński Dawid

zajęcia wyrównawcze z historii i wosu

piątek 17:00-18:30

16.

Kaczmarek Agata

koło teatralne

środa 15:20- 16:50

17.

Kaczmarek Danuta

sks - fitness i rekreacja

środa 16:00- 17:30

18.

Kaczyńska Izabela

przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

poniedziałek 15:15 - 16:00

koło matematyczne

środa 15:15 - 16:00

19.

Konopka Renata

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

poniedziałek 13:35 - 14:20

środa 14:30 - 16:00

20.

Konopnicka Mirosława

koło geograficzne

wtorek 14:30 - 16:00  

21.

Kosiorek Liliana

zajęcia wyrównawcze z geografii

wtorek 15:30 - 17:00 

22.

Łangowska Iwona

zajęcia wyrównawcze i konsultacje

poniedziałek  14:30 - 16:00  

23.

Łukacka Ewa

zajęcia opiekuńczo - wychowawcze

czwartek 15:15 - 16:00 

język niemiecki - konwersacje

środa 15:10 - 16:40 

24.

Mieczkowski Michał

sks - piłka nożna chłopców

środa 17:00- 18:30 

25.

Miernicki Ireneusz

zajęcia przygotowujące do egzaminu i konkursu

poniedziałek 14:30 - 15:15

zajęcia wyrównawcze

poniedziałek 15:15 - 16:00

26.

Nitkowska Violetta

zajęcia wyrównawcze, konsultacje z matematyki

wtorek 14:30 - 16:00 

27.

Przybyś Agnieszka

zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

poniedziałek 14:30 - 16:00 

28.

Ptaszyńska Katarzyna

konsultacje z fizyki

wtorek 15:15 - 16:45 

29.

Pyszka Julita

Drużyna SUPERPIĄTKA

piątek 15:15 - 16:00 

30.

Rakowska Danuta

konsultacje z języka  polskiego

środa 15:30 - 17:00 

31.

Reszczyńska Anna

konsultacje z chemii i biologii

wtorek 14:30 - 16:00 

32.

Ronij Łukasz

Przygotowanie do konkursów i przedstawień

poniedziałek 17:00 - 18:00 

33.

Rutkowska Teresa

sks - siatkówka dziewcząt

wtorek 16:30 - 18:00 

34.

Rybacka Renata

zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

poniedziałek 14:20 - 15:50

35.

Sobczak-Sikora Iwona

sks - koszykówka dziewcząt

poniedziałek 15:15- 16:45 

36.

Szafrańska Barbara

koło matematyczne

czwartek 13:35 - 15:15 

37.

Szopik Agnieszka

koło historyczne

poniedziałek 14:30- 15:15

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

czwartek 14:30 - 15:15 

38.

Tomaszewska Dorota

koło Przyjaciół Biblioteki

czwartek 13:00- 15:00

39.

Wacko Jaśmina

zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

poniedziałek 14:30 - 16:00 

40.

Wilczyńska Małgorzata

sks - siatkówka chłopców

czwartek 17:30 - 19:00 

   

 

 

Programy - Projekty

insta.ling
Szkoła z klasą
Radosna Szkoła
Ministerstwo Edukacji Narodowej
eTwinning
Klub Szkół
Szkolny Informatyk