LATA 2016 - 2017

Natalia Dąbrowska "III b" wraz z partnerem tanecznym Kacprem Greczyńskim, w ostatnią sobotę, tj. dnia 25.03.2017 roku, w pomorskiej miejscowości Rumia, wytańczyli z pośród zakwalifikowanych, najlepszych par w kraju - wielki Finał, zajmując 4 miejsce. Zaznaczmy, że Natalia i Kacper jako niespełna 16-latkowie, debiutowali na mistrzostwach w kategorii młodzieżowej, czyli z tancerzami do 18- roku !! MEGA szczęśliwi tancerze dziękują: trenerom i szkoleniowcom za przygotowanie ich do tego najważniejszego w roku turnieju oraz nauczycielom, za ich wyrozumiałość i wsparcie oraz wszystkim, którzy im kibicują.

... dużo więcej w prezentacji "Osiągnięcia w latach 2016 - 2017"... pobierz (plik PDF)

LATA 2015 - 2016

14 czerwca 2016 r. ucz. kl. II A Dagna Pielacińska została laureatką trzeciego miejsca w finale VI Metropolitarnego Konkursu Papieskiego, który w tym roku odbywał się w CEF-ie w Koszalinie. Wyprzedziły ją wyłącznie uczennice szczecińskiego gimnazjum. Jak dotąd to najwyższe miejsce w tym konkursie dla naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Druga reprezentantka - Michalina Szafer z kl. III A zajęła piąte miejsce.

... dużo więcej w prezentacji "Osiągnięcia w latach 2015 - 2016"... pobierz (plik PDF)

LATA 2014 - 2015

Pula medali uczniów naszej szkoły wzrosła o kolejne dwa. 10 czerwca na stadionie w Szczecinie w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Indywidualnej L.A, Aneta Figa zdobyła złoty medal w biegu na 100 m ppł z czasem 11,22. Poprawiła swój rekord życiowy. Maciek Macutkiewicz zajął II miejsce w biegu finałowym na 100m z czasem 11,81( również rekord życiowy). Trzeci nasz reprezentant Szymon Buzuk w biegu na 300 m osiągnął czas 40,32, pobijając swój dotychczasowy rekord życiowy. Gratulujemy!.

... dużo więcej w prezentacji "Osiągnięcia w latach 2014 - 2015"... pobierz (plik PDF)

LATA 2013 - 2014

12 czerwca 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 18 w Koszalinie odbyła się uroczystość wręczenia nagród Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty laureatom konkursów interdyscyplinarnych i przedmiotowych oraz Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego". Nagrody z rąk Zachodniopomorskiego Wicekuratora Oświaty p. Krzysztofa Rembowskiego odebrali uczniowie naszej szkoły: Julia Ciesińska - laureatka Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie, Katarzyna Piecyk - laureatka Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego", Victoria Reiniger - laureatka Konkursu z Języka Niemieckiego, Mateusz Skiba - laureat Konkursu Historycznego "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego". Gratulujemy!

... dużo więcej w prezentacji "Osiągnięcia w latach 2013 - 2014"... pobierz (plik PDF)

LATA 2012 - 2013

W dniach 19-25.06.2013r. szkolna drużyna piłki siatkowej dziewcząt z Gimnazjum nr 3 wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju UNITED WORLD GAMES Klagenfurt 2013. Pięć tysięcy zawodników z różnych krajów świata przystąpiło do rywalizacji o sportowe trofea. Nasz zespół w składzie: Jamrożek Ewelina - kapitan, Urbańska Ewa, Rewers Dominika, Wiśniewska Ola, Polikowska Viktoria, Ugodzińska Magda, uplasował się na XII miejscu. Rywalizacji sportowej towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera.

... dużo więcej w prezentacji "Osiągnięcia w latach 2012 - 2013"... pobierz (plik PDF)